ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do wspólnego spędzenia tego specjalnego wieczoru. Nasz sylwester będzie się składał z dwóch części: koncertu i bankietu sylwestrowego.
KONCERT
Na początek o godzinie 21:00 na scenie zagra dla nas zespół BackBeat. W koncercie usłyszymy takie hity jak Pretty woman, Rock arond the clock, Let's twist again, Johny B good, Grat balls of fire, Twist and shout i wiele, wiele innych. To będzie prawdziwy ogień!
Zespół BACKBEAT to wybitni specjaliści od rozkręcania szalonych imprez z klasycznym rock'n'roll'em w roli głównej.
Utwory, które znajdują się w repertuarze grupy, to najbardziej znane przeboje lat 50-tych i 60-tych, czyli złotej epoki rock'n'rolla i takich gigantów jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles... i wielu innych. Proponowane przez nich wersje są bardzo zbliżone do oryginałów i jak na przystało na prawdziwego rock`n`roll'a zawsze mocno energetyczne i w tanecznych interpretacjach. Występują w klubach, salach koncertowych, na imprezach zamkniętych i plenerowych, wszędzie spotykając się z gorącym przyjęciem, ponieważ z grania coverów uczynili prawdziwą sztukę!
BANKIET
Dalsza część wieczoru to BANKIET SYLWESTROWY
Naszych gości zapraszamy na bankiet, który rozpocznie się tuż po zakończeniu koncertu tj. ok. godz. 22:30 i potrwa do godziny 2:00. Bawimy się przy szwedzkim stole ze stolikami koktajlowymi oraz z miejscami siedzącymi przy stolikach, przy których miejsc wystarczy dla wszystkich Gości.
Bankiet – tak jak wcześniejszy koncert – utrzymany będzie w rock’n’rollowej stylistyce. Na stołach królować będą amerykańską kuchnia lat 50. i 60. W bufecie znajdziecie Państwo m.in.: przekąski gorące, przekąski zimne oraz ciasta i napoje zimne / gorące.
Organizatorzy przewidują też 2 lampki wina (do wyboru białe/czerwone) oraz lampkę wina musującego do wzniesienia toastu noworocznego.
Zapewniamy także nakrycia dla osób, które zechcą przyjść z własnymi napojami alkoholowymi (po wcześniejszym uzgodnieniu).
Zabawie będzie towarzyszył zespół Fiorello grający przede wszystkim rock’n’rolla i evergreeny jak również najnowsze przeboje.
Dla naszych gości przygotowaliśmy również różne niespodzianki! Dlatego warto wziąć ze sobą wizytówkę…
MIEJSCE
Koncerty i bankiet odbędą się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, którego gościnne, przystrojone światłem przestrzenie zapewniają odpowiednią ilość miejsca do tańca jak i na spokojną konsumpcję czy rozmowy ze znajomymi a także kącik wypoczynkowy gdzie będzie można się zrelaksować przy doskonałej kawie lub lampce wina.
Kontakt z organizatorem: 572 229 519
BILETY I REZERWACJE
Zakup wejściówek na koncert oraz bankiet możliwy:
- bezpośrednio u organizatora: e-mail: artbiz@artbiz.eu, tel.: 572 229 519,
- na stronie PanBilet
https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Lublin/697/Ameryka%C5%84ski+RocknRoll+Sylwester/
- w bistro IMBIR (Hall Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego ul. Akademicka 15)
Do bezpośredniego kontaktu zapraszamy przede wszystkim osoby składające zamówienia grupowe (od 6 miejsc)