noc chwały

noc chwały plakat

Po raz dziewiąty obchodzimy niepowtarzalny, chrześcijański sylwester. Czas szczególnego świętowania obecności Jezusa pośród nas jednoczący chrześcijan z wielu wspólnot i denominacji, z Polski i Europy.
Dla wielu z nas jest to noc przełomów przełomów, nowego doświadczenia Boga. Noc, w której Bóg rozpala pasję i ogień. Przy radosnej i uroczystej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół pragniemy wejść w Nowy Rok w niezapomniany sposób.Mówcami na tegorocznej Nocy Chwały będą dr Anna Saj, ks. dr hab. Sławomir Pawłowski, Danny Steyne oraz Witek Wilk. Każdy z nich ma niezwykłe poznanie tego co Bóg czyni w Polsce i będą dzielić się swoim doświadczeniem!W planie Nocy Chwały znalazł się uroczysty bankiet, Eucharystia, świadectwo zaproszonego gościa, modlitwa jedności, toast dla Jezusa, ekspresyjne uwielbienie, wspólne kolędowanie i fantastyczna zabawa.
Dla rodzin z dziećmi przemyślano szczególne miejsce, które zapewni komfort i wygodę uczestnictwa oraz wyjątkowy program przygotowany specjalnie dla najmłodszych tak żeby nie traciły czasu.Na wydarzenie zapraszamy każdego kto chciałby spędzić ten czas w gronie osób z wartościami i zainteresowanych Jezusem, każdego kto pragnie jedności i dobrej zabawy, każdego kto już był lub jeszcze nie, dużych i małych i wszystkich, którzy chcą tę Noc spędzić inaczej niż zwykle! Spotkajmy się razem!

Organizatorami są Magnificat - spotkania kobiet Katolickich, Armia Dzieci oraz Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja.

Uczestnictwo wymaga rejestracji przez stronę internetową - www.noc.chwaly.pl na której znajdują się też bardziej szczegółowe informacje.

Czas: 31 grudnia 2017
Miejsce: Lubelski Park Naukowo Technologiczny
Posiłek: Uroczysty bankiet
Dzieci: Rodzice przyjdźcie z dziećmi
Kontakt: 509 227 072 ; e-mail: noc.chwaly@armiadzieci.pl

Obowiązuje strój wieczorowy

Więcej na www.noc.chwaly.pl

Top